Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

On efficient weighted integration via a change of variables

cris.lastimport.scopus2024-02-12T20:03:51Z
dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorKritzer, P.
dc.contributor.authorPillichshammer, F.
dc.contributor.authorWasilkowski, G. W.
dc.contributor.authorPlaskota, Leszek
dc.date.accessioned2024-01-25T15:45:05Z
dc.date.available2024-01-25T15:45:05Z
dc.date.issued2020
dc.description.financePublikacja bezkosztowa
dc.description.number3
dc.description.volume146
dc.identifier.doi10.1007/S00211-020-01147-7
dc.identifier.issn0029-599X
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/114687
dc.identifier.weblinkhttp://link.springer.com/content/pdf/10.1007/s00211-020-01147-7.pdf
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationmathemathics
dc.relation.ispartofNumerische Mathematik
dc.relation.pages545-570
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleOn efficient weighted integration via a change of variables
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication