Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

Directed suspensions and their loop spaces

dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorZiemiański, Krzysztof
dc.contributor.authorWeber, Andrzej
dc.date.accessioned2024-01-24T21:49:51Z
dc.date.available2024-01-24T21:49:51Z
dc.date.issued2018
dc.description.financeNie dotyczy
dc.description.number2
dc.description.volume240
dc.identifier.doi10.4064/FM304-2-2017
dc.identifier.issn0016-2736
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/104927
dc.identifier.weblinkhttps://www.impan.pl/pl/wydawnictwa/czasopisma-i-serie-wydawnicze/fundamenta-mathematicae/all/240/2/92080/directed-suspensions-and-their-loop-spaces
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationmathemathics
dc.relation.ispartofFundamenta Mathematicae
dc.relation.pages137 - 159
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleDirected suspensions and their loop spaces
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication