Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

The Einstein equations and multipole moments at null infinity

cris.lastimport.scopus2024-02-12T20:13:33Z
dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorTafel, Jacek
dc.date.accessioned2024-01-26T10:11:48Z
dc.date.available2024-01-26T10:11:48Z
dc.date.issued2022
dc.description.financePublikacja bezkosztowa
dc.description.number115013
dc.description.volume39
dc.identifier.doi10.1088/1361-6382/AC6B77
dc.identifier.issn0264-9381
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/122223
dc.identifier.weblinkhttps://iopscience.iop.org/article/10.1088/1361-6382/ac6b77
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationphysical sciences
dc.relation.ispartofClassical and Quantum Gravity
dc.relation.pages1-19
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleThe Einstein equations and multipole moments at null infinity
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication