Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

Stable range one for rings with central units

Uproszczony widok
dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorCarvalho, Paula A. A. B.
dc.contributor.authorMatczuk, Jerzy
dc.contributor.authorLomp, Christian
dc.date.accessioned2024-01-26T08:07:48Z
dc.date.available2024-01-26T08:07:48Z
dc.date.issued2020
dc.description.financePublikacja bezkosztowa
dc.description.number11
dc.description.volume48
dc.identifier.doi10.1080/00927872.2020.1770275
dc.identifier.issn0092-7872
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/120570
dc.identifier.weblinkhttps://www.tandfonline.com/doi/pdf/10.1080/00927872.2020.1770275
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationmathemathics
dc.relation.ispartofCommunications in Algebra
dc.relation.pages4767-4773
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleStable range one for rings with central units
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication