Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

Gröbner basis and the automaton property of Hecke–Kiselman algebras

dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorOkniński, Jan
dc.contributor.authorMęcel, Arkadiusz
dc.date.accessioned2024-01-25T02:28:16Z
dc.date.available2024-01-25T02:28:16Z
dc.date.issued2019
dc.description.financeNie dotyczy
dc.description.number2
dc.description.volume99
dc.identifier.doi10.1007/S00233-019-10029-W
dc.identifier.issn0037-1912
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/108172
dc.identifier.weblinkhttp://link.springer.com/content/pdf/10.1007/s00233-019-10029-w.pdf
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationmathemathics
dc.relation.ispartofSemigroup Forum
dc.relation.pages447-464
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleGröbner basis and the automaton property of Hecke–Kiselman algebras
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication