Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

A family of irretractable square-free solutions of the Yang-Baxter equation

Uproszczony widok
cris.lastimport.scopus2024-02-12T20:01:16Z
dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorBachiller, David
dc.contributor.authorCedo, Ferran
dc.contributor.authorJespers, Eric
dc.contributor.authorOkniński, Jan
dc.date.accessioned2024-01-24T17:35:18Z
dc.date.available2024-01-24T17:35:18Z
dc.date.issued2017
dc.description.financeNie dotyczy
dc.description.number6
dc.description.volume29
dc.identifier.doi10.1515/FORUM-2015-0240
dc.identifier.issn0933-7741
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/101536
dc.languageeng
dc.relation.ispartofForum Mathematicum
dc.relation.pages1291-1306
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleA family of irretractable square-free solutions of the Yang-Baxter equation
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication