Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

Rational points on three mutually orthogonal great circles

Uproszczony widok
dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorSkałba, Mariusz
dc.date.accessioned2024-01-25T18:46:49Z
dc.date.available2024-01-25T18:46:49Z
dc.date.issued2021
dc.description.financePublikacja bezkosztowa
dc.description.volume17
dc.identifier.issn1793-0421
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/117884
dc.identifier.weblinkhttps://www.worldscientific.com/doi/abs/10.1142/S1793042121500159
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationmathemathics
dc.relation.ispartofInternational Journal of Number Theory
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleRational points on three mutually orthogonal great circles
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication