Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

Apolarity, border rank, and multigraded Hilbert scheme

dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorBuczyński, Jarosław
dc.contributor.authorBuczyńska, Weronika
dc.date.accessioned2024-01-24T16:44:05Z
dc.date.available2024-01-24T16:44:05Z
dc.date.issued2021
dc.description.financePublikacja bezkosztowa
dc.description.number16
dc.description.volume170
dc.identifier.doi10.1215/00127094-2021-0048
dc.identifier.issn0012-7094
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/100965
dc.identifier.weblinkhttp://dx.doi.org/10.1215/00127094-2021-0048
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationmathemathics
dc.relation.ispartofDuke Mathematical Journal
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleApolarity, border rank, and multigraded Hilbert scheme
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication