Artykuł w czasopiśmie
Brak miniatury
Licencja

ClosedAccessDostęp zamknięty
 

Gravitational waves from colliding vacuum bubbles in gauge theories

dc.affiliationUniwersytet Warszawski
dc.contributor.authorLewicki, Marek
dc.contributor.authorVaskonen, Ville
dc.date.accessioned2024-01-25T02:27:45Z
dc.date.available2024-01-25T02:27:45Z
dc.date.issued2021
dc.description.financePublikacja bezkosztowa
dc.description.number5
dc.description.volume81
dc.identifier.doi10.1140/EPJC/S10052-021-09232-3
dc.identifier.issn1434-6044
dc.identifier.urihttps://repozytorium.uw.edu.pl//handle/item/108135
dc.identifier.weblinkhttps://link.springer.com/content/pdf/10.1140/epjc/s10052-021-09232-3.pdf
dc.languageeng
dc.pbn.affiliationphysical sciences
dc.relation.ispartofEuropean Physical Journal C
dc.rightsClosedAccess
dc.sciencecloudnosend
dc.titleGravitational waves from colliding vacuum bubbles in gauge theories
dc.typeJournalArticle
dspace.entity.typePublication